Kontakt:

Jimmie Rivera wypunktował Cody’ego Stamanna po bliskiej walce na UFC Fight Island 1! (Opis walki)

Jimmie-Rivera-Just-Keeps-Fighting_568610_OpenGraphImage

Pierwsza runda:
Rivera zaczął od lowkicka na który Stamann odpowiedział sierpem. Panwie nie są zbyt aktywni jeżeli chodzi o ciosy chociaż teraz trafił sierpem Rivera złapał klincz rzucił rywalem w siatkę i obił jego gardę. Obija rywala lowkickami Rivera i przechwycił middlekicka Stamanna zawodnik w czarnych spodenkach i poleciał na ziemię po sierpowym „Spartan”. Cody przeszedł pozycje i teraz to on ma rywala przy siatce który wstaje po chwili i mocne ciosy w stopę zadaja piętą Rivera. Trzyma rywala przy siatce Stamann ale sędzia rozdziela przez brak aktywności. Powrót na środek i mocny sierpowy w kontrze ze strony Rivery. Koniec rundy pierwszej.

Druga runda:
Łapie na sam początek klincz Cody i jest rzut ale na chwilę gdyż wstaje od razu Jimmie. Przeszedł teraz pozycję Rivera i to on ma obalenie. Próba duszenia za pleców ale nie udana i wstaje do klinczu Stamann. Rozłącza ten uchwyt Jimmie. Panowie rozbijają się na środku ciosami prostymi i lowkickami. Żaden z nich nie trafia jakoś wyjątkowo chociaż teraz mocny prawy prosty Jimmie’go ale Stamann nic sobie z tego nie robi. Latające kolano Stamanna na koniec doszło celu.

Trzecia runda:
Zaczął Rivera próbą niskich jak i okrężnych kopnięciem. Cios prosty Jimmiego a Cody odpowiada wejściem w nogi natomiast obronił to Rivera ale i tak Stamann ma pozycję dominującą przy siatce. Rivera obraca rywala i koniec walki w klinczu. Powrót na środek i wymiana headkicków. Idzie w klincz Stamann i obijają się panowie kolanami i brudnym boksm i jest próby gilotyny ze strony Rivery! Musi uważać Cody aby nie dać się skończyć i nie dał się. Powrót do stójki, wymiana lowkicków i koniec walki.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.