Kontakt:

Jared Gordon w świetnym stylu wypunktował Chrisa Fishgolda na UFC Fight Island 1! (Opis walki)

108318761_896058460902595_6839034815427821385_n

Pierwsza runda:
Rozpoczęli panowie od wymiany kopnięć, a Fishgold atakował sierpowymi i backfistem. Latające kolano Chrisa i akcja prawym sierpem. Obala rywala Gordon a ten świetne kontruje wychodząc ze sprawlu do pozycji górnej ale złapał gilotyne Gordon! Świetna akcja, ale ucieka Chris i udało mu się to. Wchodzi pojedynczymi ciosami Fishgold a „Flash” atakuje kombinacjami. Lowkick Chrisa i seria sierpowych Gordona. Spróbował wejść w nogi Gordon, ale dostał podbródkowego jest sprawl i teraz to Fishgold ma próbę duszenia! Świetna akcja gilotyną, ale uwalnia się Jared i ma pozycje boczną, którą Chris momentalnie zamienia w półgardę. Wyklucza ręce Fishgolda „Flash” ale ten nie daje się i ma coraz lepszą pozycję. Atakuje z dołu Chris a Jared częstuje go mocnymi młotkami. Podnosi pozycje i jeszcze łokieć na koniec.

Druga runda:
Od razu mocna wymiana, w której aktywniejszy jest Chris, ale skuteczniejszy Gordon i jest wejście w nogi ze strony zawodnika w czarnych spodenkach a Fishgold kontruje gilotyną, z której po raz kolejny wychodzi Jared. Flash ma pozycję boczną i stara się wyciągnąć kimure, ale broni się Fishgold. Odzyskał gardę Chris, ale aktywniejszy jest i tak Jared, który obija żebra rywala. Gordon cały czas obija tułów i szczękę rywala, a ten próbuje zmienić pozycje. 30 sekund do końca i mocne ciosy w pozycji bocznej ze strony Gordona. „Flash” obija rywala a ten czeka na zakończenie rundy, a dzieje się to w tym momencie.

Trzecia runda:
Zaczął agresywnie Chris mocnym boksem, a Gordon odpowiedział headkickiem. Próba wejścia w nogi Gordona obroniona, ale zachwiał się Fishgold i tak ma sprawl, a teraz pozycje za plecami Gordon. Wstaje mimo to Chris i uderza boksersko, jak i akcją z wysokim, frontalnym kopnięciem. Obija swojego rywala Gordon ciosami prostymi a ten odpowiada sierpami i prawymi prostymi. Próba wejścia w nogi tym razem ze strony Chrisa, ale broni to Gordon i obija rywala będąc za jego plecami. Bardzo mocne ciosy „Flasha” i patrzy sędzia czy przerwać walkę, ale ucieka jeszcze Fishgold do chyba jeszcze gorszej pozycji dla siebie, gdyż Jared wyklucza jego ręce. 100 do 20 w statystykach znaczących ciosów, ale ta liczba zwiększa się na korzyść Jareda, bo znowu oddaje plecy Chris a Gordon obija go niemiłosiernie. Próbuje wejść za plecy Gordon, ale nie daje się Chris, który i tak ma już wystarczająco złą sytuację w tej walce. Ciosy młotkowe w wykonaniu Gordona tak jak przez trzy minuty tej rundy i koniec walki, a w zasadzie męczarni Fishgolda. W mojej opinii 29-27 wygrał tę walkę Jared.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.