Kontakt:

Mateusz Gamrot zdeklasował Normana Parke w walce wieczoru KSW 53!

107742644_279833296423667_473055611712326153_n

Pierwsza runda:
Rozpoczął od ciosów prostych Gamrot. Gamrot jest aktywniejszy, ale więcej siły w ciosy wkłada Parke. Prosty w tułów „Gamera”. Zszedł na wysokość brzucha Irlandczyk a Gamrot zaatakował podbródkowym. Próba prawego prostego w kontrze na frontkick Parke. Panowie biją pojedyncze ciosy, ale to Mateusz jest w tym celniejszy. Jest teraz świetny prawy sierp, który trafił przez gardę Normana. Podbiegł do rywala Gamrot aa ten odpowiedział krótkimi sierpami. Próba obalenia Gamrota, ale obronił to świetnie Irlandczyk. Ciosy proste Polaka i świetna akcja z zamarkowaniem prawego sierpa i uderzeniem lewą ręką. Koniec pierwszej rundy — rundy Poznaniaka.

Druga runda:
Aktywniejszy jest Parke, ale robi uniki Polak i świetnie kontruje. Podniósł rękę Gamrota i spróbował podbródkowego, a potem to samo zrobi Irlandczyk. Rozcięty łuk brwiowy Normana. Skraca dystans i bije sierpowe Gamrot. Próbuje frontkicków Parke. Palec w oko Irlandczyka, ale może walczyć. Ciosy proste Gamrota dochodzą celu. Zamknięte oko Normana. Co za bokserska wymiana! Ale złamał to teraz Gamrot kolanem i koniec drugiej rundy. Łącznie… może pięć akcji niebokserskich w tym starciu? 20-18 Gamrot.

Trzecia runda:
Rozpoczyna lowkickiem Parke, na który odpowiada Gamrot ciosem prostym. Próbuje lewym okrężnych sierpowych Irlandczyk, ale nie wychodzi mu to. Wszedł teraz serią czterech ciosów Parke — żaden nie trafił. Prowokuje „Gamer” rywala i nic dziwnego otóż ma on tę walkę całkowicie pod kontrolą. Ciągle za podwójną gardą Parke, ale ustawia sobie jego rękę aktualny mistrz i mocne ciosy w gardę jego rywala. Lekarz musi zobaczyć Parke, gdyż zamyka mu się już drugie oko i tak jest! Koniec walki! Mateusz Gamrot bez przerwy niszczył Normana Parke!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.