Kontakt:

Borys Mańkowski po świetnej walce wypunktował Marcina Wrzoska na KSW 53! (Opis walki)

107784498_930416834093040_936454359694366062_n

Pierwsza runda:
Rozpoczyna od wejścia w nogi Zombiak, ale Mańkowski szybko wstaje i rozłącza klincz. Ciosy w stójce i atakuje rywala próbując obalenia Marcin po raz kolejny ale jest kontra i Mańkowski z góry! Szybko wstał Marcin i po raz kolejny klincz. Mamy stójkę, parę mocnych ciosów i doskakuje po nogę rywala Tasmański Diabeł. Obronił to Wrzosek, ale nie ustał tego odepchnięcia Borys i atak latającym kolanem Wrzoska. Jest klincz i zmieniają pozycje panowie. Mańkowski spróbował obalenia, Wrzosek oddał plecy i ma uchwyt za plecami w klinczu Borys. Wychodzi „Zombie” łokciem. Atakuje sierpem Wrzosek a Borys markuje próbę obaelnia i trafił podbródkowym. Low kick Borysa i koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Na sam start panowie obijają się lowkickami i ciosami prostymi. Minuta takiej walki i jest klincz. Borys ma rywala na siatce i obija go, ale Zombiak nie pozostaje dłużny. Jest obalenie i próba trójkąta rękami! Przechodzi pozycje Borys, ale uniknął takiego scenariusza Marcin, a mimo to Borys wciąż go poddusza. Wstaje Marcin i jest wymiana pod siatką. Agresywnie walczy Marcin a Borys odpowiada krótkimi kombinacjami. Koniec.

Trzecia runda:
Rozpoczął od wysokiego kopnięcia Wrzosek i przechwycił tę nogę Borys, ale nie dał rady obalić rywala. Spróbował gilotyny ze stójki Borys a jej fantastycznie uniknął Wrzosek. Trafia sierpem Wrzosek i idzie po nogi! Dostał palcami w oko „Polish Zombie” i jest chwila przerwy. Wracamy do walki i świetny hak w tułów Mańkowskiego. Zapędza rywala pod siatkę Marcin i próba obalenia — nieudana. Próba serii ciosów Borysa — trzy ciosy, dwa trafione. Idzie pod sierpem w nogi rywala Borys a ten straszy gilotyną i unika sprowadzenia przy siatce. Jest klincz i obijają się panowie nawzajem. Rzucił rywalem Mańkowski a ten oddaje plecy na które wspina się „Diabeł Tasmański”. Są kolana w tułów w bardzo niekorzystnej dla Wrzoska pozycji. Wspina się na plecy Borys, ale zrzucił go Łodzianin i jest tajski klincz! Wszedł jeszcze po nogi Wrzosek, ale broni to fantastycznie Borys. Wymiana ciosów w stójce i koniec tego konfliktu po pierwszej decyzji na tej gali! Borys Mańkowski wygrywa walkę na punkty!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.