Kontakt:

Zhalgas Zhumgalov vs Raulian Paiva – Analizy UFC 251. (3/13).

Zhulgamas

Zhalgas Zhumgalov (13-3) vs Raulian Paiva (19-3)

Zhalgas Zhumgalov dopiero zadebiutuje w Amerykańskim gigancie. W stójce walczy na pół-dystansie, sierpami w głowę oraz w korpus. Ma dobre uniki, do których lubi dodawać kopnięcia. W klinczu bardzo agresywnie atakuje brudnym boksem. W parterze defensywa jest całkiem okej, ale nie są najlepsze. Duże lepiej wychodzi mu defensywa. Z góry atakuje świetnym ground and pound trochę w stylu Alistaira Overeema (46-18-1). Jego kondycja jest naprawdę imponująca.

Raulian Paiva to zawodnik który będzie walczył o wyrównany rekord w UFC. W stójce jest bardzo szybki, używa mocnych ciosów prostych, którymi kontruje rywali. W klinczu używa siły i często atakuje barkiem. W parterze dużo uderza, atakuje poddaniami i swoją kreatywnością. Ma bardzo dobre cardio.

Podsumowanie:
Paiva będzie atakował swoimi firmowymi prostymi, przez to jak porusza się Zhamgalov. Wydaje mi się, że Zhalgas będzie chciał poobijać nogi rywala, i myślę że możemy w tej walce dostać naprawdę świetną kickboxerską wymiane. Jeżeli moje podejrzenia się nie sprawdzą, to myślę że Brazylijczyk skończy walkę. Zhanglas jest bardzo otwarty w parterze, a Raulian atakuje poddaniami na które Zhanglas się często otwiera. 2 + 2. Wydaje mi się że jest to naprawdę wyrównany pojedynek. Mimo wszystko wydaje mi się że to zawodnik debiutujący będzie agresywniejszy, będzie więcej bił, i może próbować punktować obaleniami przy okazji.

Typ: Zhalgas Zhumgalov – Decyzja. (30-27).

Kursy buchmacherskie:
Zhalgas Zhumgalov – 2.50.
Raulian Paiva – 1.52.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.