Kontakt:

Paige VanZant vs Amanda Ribas – Analizy UFC 251. (9/13).

1591821995_Paige-Vanzant-Personal-Update

Paige VanZant (8-4) vs Amanda Ribas

Paige VanZant to bardzo ciekawa zawodniczka. Sportowo jest bardzo średnio, a wciąż walczy w głównych walkach gali. Bardzo się odkrywa w stójce, która jest totalnie nie na miejscu. Praktycznie każdy swój atak „zapowiada”. W klinczu i w parterze na jej doświadczenie i wiek nie jest źle. Dodać do tego dobrą kondycję i solidną wytrzymałość naprawdę nie jest to taka zła zawodniczka jak niektórzy mówią. Mimo to, więcej wad u niej niż zalet sportowo. Ona sama określa tę walkę „money fightem”.

Amanda Ribas to bardzo wszechstronna zawodniczka. W stójce atakuje podstawowymi atakmi (najczęściej proste z lowkickami). Od czasu do czasu używa też obrotówek w głowę. W parterze jest bardzo aktywna – zmienia pozycje, próbuje poddań których sama dobrze broni. Kondycyjnie jest bardzo mocna.

I to będzie najkrótsza analiza tej gali. Nie ma co się rozwodzić. Nie widzę tu płaszczyny w której VanZant ma wygrywać walkę. Ma ona duży charakter, więc typuje tu decyzję ale zdecydowanie dla mniej zawodniczki. Mimo wszystko sercem za Paige.

Typ: Amanda Ribas – Decyzja.

Kursy buchmacherskie:
Paige VanZant – 6.25
Amanda Ribas – 1.12

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.