Kontakt:

Marek Samociuk wyzywa RÓŻALA do walki na gołe pięści!

rozalski samociuk

Tryumfator pierwszego turnieju WOTORE – walk na gołe pięści zbliżonych zasadami do Vale-Tudo – Marek Samociuk, upatrzył już kolejnego zawodnika, z którym chciałby się zmierzyć. Wybór 24-latka może zaskakiwać ponieważ chce on zawalczyć bez rękawic z Marcinem Różalskim!

Samociuk to zawodnik, który poza występami w WOTORE próbował swoich sił na zawodach ALMMA oraz na galach TFL, gdzie walczył ze zmiennym szczęściem osiągając rekord 1-1 w zawodowym MMA.

Znany szerokiemu gronu odbiorców Różal zapowiedział już swoje starty w formule walk na gołe pięści, jednak jego pracodawcą ma być debiutująca dopiero organizacja tego typu starć. Zawodnik z Płocka ma za soba bogatą karierę walk w formułach stójkowych, gdzie zdobył 2 mistrzowskie trofea. Ponadto to były mistrz KSW w wadze ciężkiej, który zdobył pas po zaledwie 16 sekundach walki nokautując efektownie Fernando Rodrigueza!

Do tej pory Różalski nie odpowiedział na rzucone przez Samociuka wyzwanie. Co więcej do walki może nigdy nie dojśc biorąc pod uwage przekonania Marcina, który na ostatnim etapie swojej przygody z walkami celuje raczej w zawodników o podobnym wieku oraz doświadczeniu. Tymczasem dla Marka kolejnym wyzwaniem może być zwycięzca drugiego turnieju WOTORE Michał Pasternak, z którym Samociuk miał już pierwsze face to face podczas tego wydarzenia.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.