Kontakt:

Daniel Dubois vs Joe Joyce jeszcze w tym roku! Znamy szczegóły!

GettyImages-1204625250

Do trzech razy sztuka… Daniel Dubois (14-0/13 KO) i Joe Joyce (10-0/9 KO) wreszcie się ze sobą zmierzą. Do pojedynku ma dojść w Londynie, 24 października.

Na tą walkę czeka cała Wielka Brytania, a nawet powiem więcej, spora część Europy. Dwóch niepokonanych królów nokautu zmierzy się ze sobą o pasy mistrza Europy i mistrza Wielkiej Brytanii.

Daniel Dubois to 23-letni pięściarz, który wszystkie swoje walki stoczył na wyspach. Mimo młodego wieku, „Dynamite” mierzył się z wieloma trudnymi rywalami. Do takich należą z pewnością Ebenezer Tetteh (19-1) czy Mauricio Barragan (18-5). Tylko jeden z rywali Dubois dotrwał do ostatniego gongu. Tym pięściarzem był doświadczony Kevin Johnson (34-17-1).

Tylko jedną walkę na punkty zakończył również Joe Joyce.
„Juggernaut” jest sporo starszym pięściarzem, ponieważ ma już 35 lat. W dorobku posiada również mniej walk zawodowych, aczkolwiek wydaje się, że jego rywale byli z wyższej półki. Joyce ma już zwycięstwa z Bryantem Jenningsem (24-4), Bermanem Stivernem (25-4-1) czy znanym z walki z Adamem Kownackim, Iago Kaladze (26-5-1). Tylko wspomniany wcześniej Jennings wytrzymał do ostatniego gongu.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.