Kontakt:

Mariusz Pudzianowski zapowiada kolejną walkę!

Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski (13-7/1NC) poinformował w mediach społecznościowych, że zamierza wrócić do oktagonu. Bardzo prawdopodobnym terminem wydaje się sierpniowa gala KSW.

Można powiedzieć, że „Pudzian” to ojciec polskiego MMA. Ilu z nas zainteresowało się tym sportem, przed walką Mariusza z Marcinem Najmanem? Pewnie wielu… I tak, jak my trwamy w tym sporcie, oglądając go i dopingując, tak samo Mariusz trwa, walcząc dla KSW.

Już niedługo wrócę do klatki! A jednak ciągnie wilka do lasu! – Tymi słowami Pudzianowski na instagramie zapowiedział powrót

Dla legendy KSW będzie to pierwsza walka w tym roku. Ostatnią swoją walkę bowiem, stoczył w listopadzie, na gali KSW 51. Wtedy, na gali w Chorwacji, rywalem był Erko Jun. Polak zwyciężył tam przez nokaut w 2 rundzie.

Nie znamy póki co daty ani rywala, do walki z Mariuszem. Bardzo prawdopodobne jest jednak, że będzie to sierpień. Jeśli chodzi o przeciwnika, to może KSW zdecyduje się na pojedynek, który był planowany przed pandemią. Wówczas rywalem miał być Quentin Domingos.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.