Kontakt:

Kamil Młodziński, czyli jak zrobić show w ringu!

Kamil M³odziñski

Kamil Młodziński (BOKS 12-5-4) to z pewnością jeden z najlepszych polskich bokserów. W pamięci większości kibiców zapisał się wieloma wojnami. Ten zawodnik nigdy nie kalkuluje…

Jeśli któryś zawodnik ma nadzieję na jakikolwiek pas, najpierw musi pokonać Kamila Młodzińskiego. „Camilo” często w swoich walkach, stawiany był w roli underdoga. Jednak gdy zaczęła się walka, opinie wielu kibiców nagle się zmieniało. Szybki, mocny i odważny Młodziński rozbijał niejednokrotnie faworyzowanych rywali.

Ringowe wojny z Michałem Leśniakiem czy Damianem Wrzesińskim pamiętamy do dziś. To właśnie z tego słynie Kamil. Daje bardzo równe, emocjonujące walki. Jeśli będziecie oglądać jakąś galę boksu, a na karcie będzie Młodziński, macie gwarancję ciekawego pojedynku. Większość jego walk trwa pełen dystans, co tylko dodaje koloru, bo oglądamy bitwę do ostatniego gongu.

Młodziński to idealny przykład na to, że nie trzeba mieć tytułów, by być ulubieńcem kibiców. Emocje, które towarzyszą jego walkom, zostają z fanami jeszcze na długi czas po walce. To prawdziwy showman w ringu, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Mało kto walczy tak efektownie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.