Kontakt:

Kickboxing: Waliczek vs Filec na gali HFO

HFO_AIM_HIGH

Dla prawdziwych wojowników – to hasło przyświecające redakcji Polish Fighters.Info i organizacji Halny Fighting Organization promującej walki w kickboxingu. Efektem tego jest podjęcie współpracy medialnej, o której będzie bardzo głośno! Kto rozgrzeje publiczność podczas najbliższej gali HFO, która odbędzie się 13 czerwca w studiu Telewizji Polskiej.

Kickboxing powraca!

To będzie święto kibiców kickboxingu! Po sukcesie gali Spartan Night zorganizowanej pod szyldem HFO przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Wato wspomnieć, że kartę główną gali w Jaśle śledziło 350 tysięcy widzów przed telewizoram, a  już 13 czerwca do ringu wejdą kolejni, znakomici kickbokserzy. W pojedynku kobiet dojdzie do arcyciekawego starcia w kategorii – 61 kg. W ringu HFO rękawice skrzyżują: mistrzyni K1 w organizacji FEN Marta Waliczek oraz mistrzyni Polski WKN i ISKA Dominika Filec. To będzie walka o dominację na śląskiej scenie sportów walki kobiet.

Popularna ,,Zośka” niedawno gościła w cyklu ,,Młode Talenty”, gdzie dziennikarze portalu Polish Fighters.Info prezentują najbardziej perspektywicznych zawodników i zawodniczki  ze świata sportów walki w Polsce.

Kliknij i zobacz całą rozmowę z  Dominiką ,,Zośką” Filec

Młodość czy doświadczenie?

Dominika Filec słynie z doskonałej kondycji i efektownych kombinacji ciosów. Zawodniczka Absortio Gym Rybnik może być również opromieniona zdobyciem pasa międzynarodowej mistrzyni Polski WKN. Czy to jednak wystarczy na Martę Waliczek? Zawodniczka Daas Berserkers Team Bielsko-Biała to jedna z najbardziej utytułowanych obecnie fighterek nad Wisłą. Łupem ,,Wadery”, oprócz tytułu w organizacji FEN, padły m.in. mistrzowski pas w rosyjskiej organizacji Battle on Volga oraz tytuł mistrzyni organizacji Celtic Gladiator w formule mma. Trener Bielszczanki, Damian Herczyk w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że znalezienie rywalki dla Waliczek jest coraz trudniejsze.

Niewiele zawodniczek chce sprawdzić swoje umiejętności z Waderą – stwierdził trener DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Kto będzie górą w starciu młodości z doświadczeniem? Odpowiedź 13 czerwca na antenie TVP Sport.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.