Kontakt:

Kevin Szaflarski dołącza do Babilon MMA! Debiut na najbliższej gali!

szaflarski-jones_750x400_acf_cropped

Jeden z największych prospektów wagi ciężkiej w naszym kraju – Kevin Szaflarski – zawalczy na gali Babilon MMA 14. Będzie to jego debiut w organizacji.

Szaflarski (8-1) to zawodnik Mirka Oknińskiego. Na co dzień trenuje on w Akademii Sportów Walki Wilanów. Od kilku ładnych lat uważa się Kevina za największy polski talent wagi ciężkiej. Tytuł amatorskiego mistrza świata i treningi w klubie Jackson Wink tylko rozbudziły nasze apetyty. Jak ma się sprawa rzeczywiście?

Kevin Szaflarski to wciąż bardzo młody zawodnik. Ma już 9 walk zawodowych na koncie, co jest solidnym doświadczeniem. Jednak wciąż, od długiego czasu zarzuca się mu jedno… Że jego rywale są słabi. Jak by nie patrzeć, przeciwnicy z którymi się mierzył nie byli z najwyższej półki. Pytanie tylko, kiedy ten poziom zostanie podniesiony zawodnikowi Mirosława Oknińskiego… Może federacja Babilon MMA mu to zapewni? Miejmy taką nadzieję, ponieważ wszyscy czekamy na prawdziwą weryfikację umiejętności Szaflarskiego. Walka z solidnym rywalem jak Łukasz Brzeski czy Filip Stawowy pokazałaby w jakim miejscu jest Kevin i czego możemy się po nim spodziewać.

Gala Babilon MMA 14 odbędzie się 26 czerwca. Będzie to kolejna gala z cyklu Live in Studio.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.