Kontakt:

Kleber Koike Erbst chce wrócić do KSW i prosi fanów o pomoc!

5929d29b661c9_p

Były mistrz wagi piórkowej organizacji KSW Kleber Koike Erbst (25-5-1) chce wrócić pod skrzydła europejskiego potentata!

Japońsko – brazylijski „geometra” z Shizuoki Kleber Koike Erbst zamieścił na swoim instagramowym profilu wpis z zapytaniem, czy fani mma i KSW chcą ponownie zobaczyć go w klatce polskiej organizacji. Jeśli tak prosi o oznaczanie jego osoby, organizacji KSW oraz właścicieli organizacji.

Mistrz brazylisjkiego Jiu – Jitsu dla KSW stoczył 7 walk, z czego 5 wygrał. W 2017 roku podczas KSW 39 na PGE Narodowym zdetronizował ówczesnego mistrza Marcina Wrzoska (14-6), by przed 41 galą i rewanżem z Arturem Sowińskim (20-11-0-2) stracić pas z powodu niewypełnienia limitu wagowego. Szansa na odzyskanie pasa pojawiła się podczas KSW 46, kiedy to w hitowej walce Japończyk zmierzył się z niepokonanym mistrzem wagi lekkiej Mateuszem Gamrotem (15-0-0-1). Polak rozstrzygnął tamto starcie na swoją korzyść przez jednogłośną decyzję sędziów. Jak dotąd była to ostatnia walka Ebrsta pod szyldem KSW.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów na naszym kanale:

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.