Kontakt:

Krwawy Sport, czyli nowy wymiar widowiska sportowego na PF!

95666662_109510857418668_7522745346200436736_o

W ostatnim czasie WOTORE szturmem wdarło się na rynek polskich sportów walki, ale już 20 czerwca odbędzie się gala Krwawy Sport 1, czyli bardzo groźny rywal dla wspomnianej wcześniej organizacji…

Krwawy Sport to coś, czego na naszym rynku jeszcze nie było. Będzie to połączenie walk turniejowych w K1 na gołe pięści z klasycznymi walkami MMA młodych, gniewnych i utalentowanych zawodników. Brzmi świetnie, prawda?

Jak powiedział organizator gali, Artur Smarzyński:

Docelowo turnieje będą w kategorii wagowej do 80 kilogramów, do 100 kilogramów i powyżej 100 kilogramów.

Oznacza to z pewnością potężne grzmoty w turniejach, które przypominam, będą na gołe pięści!

Podczas 1 edycji Krwawego Sportu zobaczymy 3 walki turniejowe w limicie do 80 kg, a także jeden SUPERFIGHT na gołe pięści. Idealnym uzupełnieniem tych walk będzie MMA w najlepszym wydaniu, czyli 9 walk, w tym pojedynki czołowych amatorów w Polsce, którzy już za rok czy dwa będą chcieli pukać do takich organizacji jak FEN czy Babilon MMA.

Znów przytoczymy słowa organizatora:

Z pewnością dla tych zawodników będzie to przepustka do debiutu zawodowego na wysokim poziomie. 

Pojedynki K1 będą sędziowane przez Michała Wlazło, a walki MMA przez jednego z najlepszych sędziów w naszym kraju – Piotra Michalaka.

Jesteście ciekawi kto będzie komentatorem gali? Tych informacji również już nam udzielił Artur Smarzyński:

Specjalnie dla widzów stworzyliśmy duet komentatorski, który nie pozwoli nudzić się widzom. Najbardziej popularne „ŁOO” w polskim MMA, czyli Łukasz „Juras” Jurkowski w asyście Sebastiana Przybysza – zawodnika KSW – który z pewnością ma papiery na rasowego komentatora.

Znamy już także pierwszych zawodników, którzy zawalczą w MMA i są to numer #1 amatorskiego rankingu wagi koguciej w Polsce – Jakub Drozdowski oraz zawodnik, który w ubiegłym roku wszedł na zawodowstwo – Nikodem Archita (1-1).

Więcej szczegółów wkrótce! Gala odbędzie się pod patronatem naszej redakcji, a oglądać będzie można w systemie PPV!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.