Kontakt:

Mateusz Borek: Parke vs Gamrot 3 i Wrzosek vs Mańkowski w lipcu na KSW

2HcktkqTURBXy80MTg5ZmM1YTI1MzFjODc1N2M3ZGMxYzU0NTMzMThlYS5qcGVnkZUDAGnNC7fNBpY[1]

Kolejna gala KSW zapowiada się bardzo ciekawie. W trakcie programu Octagon live Mateusz Borek poinformował, że włodarze pracują nad zestawieniem dwóch hitowych pojedynków.

Podczas gali planowanej na na 11 lipca ma dojść do 3 walki pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parke zaś stawką tego pojedynku będzie unifikacja mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej. Przypomnijmy, że pierwszy raz zawodnicy skrzyżowali ze sobą rękawice podczas historycznej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Wówczas minimalnie lepszy okazał się popularny Gamer. Do rewanżu doszło już podczas kolejnej gali KSW 40 w Dublinie. Po faulu Gamrota, Parke nie był w stanie kontynuować walki, przez co pojedynek został uznany za nieodbyty, a pas pozostał w rękach Polaka.

Kolejnym zestawieniem, które KSW planuje na lipcową galę jest konfrontacja byłych mistrzów KSW – Borysa Mańkowskiego i Marcina Wrzoska. Pierwszy powrócił na ścieżkę zwycięstw po porażkach z Mamdedm Khalidovem, Roberto Soldiciem oraz wspomnianym Normanem Parke, pokonując w Zagrzebiu Vaso Bakocevicia. Dla Tasmańskiego Diabła będzie to druga walka w wadze lekkiej po powrocie z dywizji półśredniej. Z kolei Wrzosek, który wcześniej dzierżył pas mistrzowski w kategorii piórkowej, powróci do klatki po porażce w mistrzowskim starciu z Normanem Parke.

O kolejnych zestawieniach będziemy informować na bieżąco.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.