Kontakt:

Szymon Bajor dostał propozycję walki z Danielem Omielańczukiem o pas FEN!

bajor daniek

Szymon Bajor (20-8) podczas LIVE’a Q&A na grupie PolishFighters zdradził, że dostał propozycję walki z Danielem Omielańczukiem (23-9-1-1)!

Podczas LIVE’a Q&A na grupie PolishFighters Szymon Bajor zdradził fanom, że w związku z brakiem dostępnych, mocnych rywali dostał ofertę walki z zawodnikiem ACA Danielem Omielańczukiem. Tak oto Bajor komentuje tę kwestię:

„Rozmawiałem z managerem. Mogę oficjalnie powiedzieć, że dostałem też ofertę walki z Danielem Omielańczukiem. Bez konsultacji z moimi trenerami od razu managerowi powiedziałem, że tak, że biorę to w ciemno, super świetne wyzwanie, sportowa walka, gdzie tam Daniel w rankingu jest bodajże na pierwszym miejscu wagi ciężkiej w Polsce i zgodziłem się na tę walkę bez zastanawiania. Niestety do tej walki też nie dojdzie. Daniel ma już zakontraktowaną walkę w lipcu na ACA i ja rozumiem postawę Daniela dlaczego nie decyduje się za cztery tygodnie ze mną walczyć. Szanuję jego decyzję i naprawdę uważam go za znakomitego sportowca, także nie boję się dużych wyzwań.”

Podczas Live do rozmowy włączył się prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak, który wyjaśnił, że Omielańczuk jest niezwykle bliski otrzymania walki o pas ACA.

Zapraszamy do obejrzenia całego odcinka „Za drzwiami klatki” z Szymonem Bajorem:

Subskrybuj kanał oraz zostaw dzwoneczek, aby być na bieżąco.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.