Kontakt:

Podsumowanie LIVE’a Q&A z Szymonem Bajorem! – Za Drzwiami Klatki

s4_krwawa_koncowka_walki_szymona_bajora_1570909643_6893

Zapraszamy na podsumowanie LIVE’a z serii #ZaDrzwiamiKlatki, czyli Q&A na grupie PolishFighters z Szymonem Bajorem!

Wg. Szymona Michał Kita zaprzepaścił ich znajomość i przeliczył go na pieniądze, trofea i niespełnione ambicje. Uważa, że Michał po tylu latach znajomości nie powinien był się tak zachować i powinien był zadzwonić i przedyskutować wspólnie tę sprawę. W tej sytuacji należy zakończyć tę medialną przepychankę zwłaszcza, że sytuacja leży Szymonowi na sercu.

Do tej walki na razie nie dojdzie, ponieważ Michał jak na razie na nią nie zasługuje.

Przygotowania do gali FEN 28 idą dobrze pomimo pandemii i Szymon uważa, że będzie w dobrej dyspozycji jeśli do jakiejkolwiek walki dojdzie.

Chce toczyć walki, które go do czegoś zaprowadzą. Walka z Michałem się sprzeda, ale jego marketing nie interesuje, a sportowo nie ma do zyskania nic.

Szymon dostał ofertę walki z Danielem Omielańczukiem i bez konsultacji z trenerami zgodził się na nią.

W ostatnim czasie otrzymał propozycję dwóch zawodników i choć nie windują go one zbyt wysoko, to na obie się zgodził.

Kompletnie nie spodziewał się takiej postawy ze strony Michała Kity. Szymon nie zaakceptował walki i uważa, że Michał powinien to uszanować. Powinien był także zadzwonić i podejść do tego sportowo jak Borys Mańkowski i Rafał Moks, ale oczywiście po walce poda mu rękę.

Wciąż spływa dużo ofert walk w Rosji.

Chciałby stoczyć rewanżową walkę z Michałem Włodarkiem, ponieważ czuje niedosyt i chciałby pokazać się z lepszej strony niż wtedy, ale wie, że „Komar” jest w innej federacji i o taką walkę będzie ciężko.

Jeżeli Marcin Różalski powróciłby do MMA i otrzymał kontrakt z FEN, Szymon chętnie podejmie rękawicę oraz uważa, że Różal zasłużył na walkę o pas w debiucie w organizacji.

Szymon uważa, że do walki z Michałem Kitą prędzej, czy później dojdzie, ponieważ obiecał to kibicom, natomiast teraz nie jest do dobry moment, bo Kita jest po remisie i porażce.

Paweł Jóźwiak skomentował, że organizacja prawdopodobnie będzie miała dla Szymona mocnego rywala zza granicy.

Zapraszamy do obejrzenia całości:

Subskrybuj kanał oraz zostaw dzwoneczek!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.