Kontakt:

Kamil Szymuszowski miał ofertę z UFC!

97998834_891019047990122_4836040657405476864_n

W ostatnim wywiadzie z Łukaszem Zaborowskim trener w klubie Shark Top Team zdradził, że jego czołowy zawodnik miał ofertę z UFC!

Łukasz Zaborowski zapytany o podejście i stan psychiczny Kamila Szymuszowskiego (17-6), w momencie, kiedy po dziewięciu zwycięstwach z rzędu (z czego cztery w KSW) nie otrzymał walki o pas odpowiedział:

„Wiesz co, myślę, że Kamil miał po prostu taki moment w życiu, że nie wiedział trochę w którą stronę iść. Tak naprawdę dobrze, że to wszystko się tak potoczyło, bo myślę, że teraz jest na pewno innym człowiekiem i jego jakieś tam sprawy zaważyły na tym. Myślę, że gdyby on nie zszedł do tej wagi 70 i dwóch walk nie przegrał po tych jedenastu wygranych z 77, to mógłby nie być teraz taki, jaki jest, a myślę, że dużo mu to dało dobrego, jakby nie patrzeć te dwie porażki. Teraz wygrał walkę w stylu, który nie przypomina Kamila. W tej walce było widać, że wrócił zupełnie inny Kamil i nawet nie z tego czasu, kiedy miał tyle zwycięstw z rzędu, bo też wtedy przymulał trochę walki, walczył taktycznie, czy trzymał się planu. Broń Boże to nie jest złe, bo dla mnie to i tak jest okej, ale naprawdę teraz pokazał to, co na treningach i w tej walce, w drugiej rundzie znokautował tego chłopaka (Marcina Pawłowskiego przyp. red), ale w pierwszej rundzie go tak dewastował, że to naprawdę był zupełnie inny Kamil i od pierwszej sekundy była cała masa ciosów, łokci, kopnięć. Zupełnie inna walka. Mam nadzieję, że ona w końcu się pojawi na internecie. Powiem Ci szczerze Kamil miał nawet kontrakt z UFC, ale w 84 kg, ale go nie wziął, bo nie chciał w 84 walczyć. Teraz się śmiejemy z tego, że zobacz miałeś tyle takich możliwości, ale to wszystko dzieje się po coś i tak widocznie miało być i teraz wygrał tę walkę, mam nadzieję, że dalej będzie wygrywał i w tym 77 będzie niepokonany już na zawsze.”

Podczas KSW 53 Kamil Szymuszowski miał zmierzyć się z Albertem Odzimkowskim (11-4), lecz z powodu pandemii galę odwołano. Na razie nie wiadomo, czy organizacja planuje powrócić do zestawienia tej walki.

 

Zapraszamy do obejrzenia innych wywiadów na naszym kanale:

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.