Kontakt:

Marcin Tybura wyzywa na pojedynek Grega Hardy’ego!

greg tybura

Najwyżej notowany, polski zawodnik wagi ciężkiej Marcin Tybura (18-6) pragnie zawalczyć ze wschodzącą gwiazdą organizacji UFC!

Po hitowej gali UFC 249 rozgorzały rozmowy na temat potencjalnych, kolejnych zestawień. Po fantastycznej postawie w klatce Grega Hardy’ego i zwycięstwie nad Yorganem De Castro (6-1), swój celownik na amerykańskiego zawodnika ustawił były mistrz M-1 Global Marcin Tybura.

Portal Sherdog.com zaproponował szereg zestawień, a jednym z nich było właśnie zestawienie Polaka z byłym futbolistą amerykańskim. Tyburze ten pomysł zdecydowanie przypadł do gustu.

„Jestem za tym! Pozwólcie mi postawić stopę na amerykańskiej ziemi i możemy zatańczyć.”

„Hardy odbudował się po porażce z 9 listopada z byłym mistrzem Bellator MMA Alexandrem Volkovem zwyciężając przez jednogłośną decyzję w wcześniej niepokonanym Yorganem De Castro w trzy-rundowej walce. Wszyscy trzej sędziowie punktowali 30 do 27. Hardy na początku doznał pewnych obrażeń swojej mocniejszej nogi, ale powoli, lecz pewnie przejął inicjatywę. W drugiej i trzeciej rundzie przyspieszył wykorzystując swoje warunki fizyczne, połączone z mocnymi ciosami i kąśliwymi kopnięciami na nogi. Były mistrz M-1 Global Marcin Tybura ostatni raz wystąpił podczas UFC Fight Night 169 w lutym, kiedy to przez jednogłośną decyzję pokonał Sergeya Spivaka”

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.