Kontakt:

Anthony Pettis kontrowersyjnie pokonuje Donalda Cerrone na UFC 249! (Opis walki)

Pettis vs Cerrone staredown

Pierwsza runda:
Zawodnicy zaczęli od wymiany kopnięć. Cerrone frontalne, Pettis lowkicki. Próba sprowadzenia ze strony popularnego „Cowboya” nieudana. Donald zapędza rywala pod siatką i jest zwarcie między zawodnikami! Obaj wychodzą z tego całego a Cerrone idzie po kolejną próbę sprowadzeniaa znów nie udaną. Unik pod sierpem i jest klincz za pleców na korzyść Cerrona, idzie pod siatkę „Showtime” i świetnie wręcz Pettis wyszedł z tej sytuacji. I piękne obalenie po kopnięciu Anthony’ego. Od razu pozycja boczna Cerrone kontroluje rywala, ale ten odzyskuje pozycje i wstaje Donald. W stójce jeszcze standardowa wymiana kopnięć frontalnych i ciosów prostych. Koniec rundy.

Druga runda:
I zaczeli panowie wymianami kickbokserskimi. Cerrone świetnie zaatakował lewym sierpowym kontrując akcję „Showtime’a.” Pettis wie że przegrywa, musi ryzykować i pokazuje to używając kopnięć bocznych czy też obrotówek. Superman punch to kolejna nietypowa technika Anthony’ego. Cerrone zapędzony pod siatkę i kopnięcie wykroczną nogą z wyskoku, ale Donald również jest bardzo agresywny – lowkicki, proste i teraz świetny middle kick po którym atakuje sprowadzeniem, i tak jest. Cerrone zdobywa drugie sprowadzenie natomiast w tym przypadku Pettis szybko wstaje pod siatką, i rozłącza klincz „Cowboy” kopnięciem frontalym. Pare sierpowych i koniec rundy.

Trzecia runda:
Pettis zaczął bić z kontry, a Cerrone otwiera się na bardziej ryzykowne akcję takie jak headkick z uchylyniem i świetnie – w tym momencie ciosy proste „Showtime’a” dochodzą celu. Kopnięcie frontalne Cerrone’a i spróbował odpowiedzieć Pettisa, ale przechwycił nogę rywala „Cowboy” natomiast tę próbę sprowadzenia obronił. Kopnięcie Anthony’ego i kolejna próba przeniesienia walki do parteru przez byłego rywala Conora McGregora. Lowkicki Donalda Cerrone i seria Pettisa. Cerrone pokazał że został trafiony w oko ale sędzia nie reaguje, a Pettis idzie przed siebie chcąc skończyć rywala używa m.in headkickiów. Ale trafił Cerrone jako odpowiedź dla byłego mistrza headkickiem! Rusza Donald na rywala ale kontruje go Pettis. Odpowiedzią na to próba sprowadzenia nieudana ale mocna wymiana trafia na koniec headkickiem Donald Cerrone. Świetna walka.

Anthony Pettis pokonuje Donalda Cerrone przez jednogłośną decyzję sędziów!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.