Kontakt:

„W półśredniej, średniej a nawet w boksie” – Dustin Poirier o walce z Conorem McGregorem.

Dustin Poirier na ważeniu UFC 211.

Dustin Poirier (25-6) w rozmowie z mmafighting.com powiedział o tym, że chciałby brać udział w głośniejszych walkach. Taką jest na przykład starcie z Conorem McGregorem (22-4).

Dustin Poirier miał zaplanowaną walkę na majowej gali z Danem Hookerem (20-8) przez obecną pandemie natomiast została ta walka na 99% odwołana. Dustin powiedział o planach na kolejne starcie:

„Oczywiście, że wolałbym walkę z Conorem. Tak jak mówiłem, chcę najlepszych i najwyżej sklasyfikowanych rywali. Nie biagam za nimi i nie proszę o walki. Będę walczył z Danem Hookerem bez problemu, ale moim zadaniem jest branie udziału w największych starciach, które niosą za sobą wielkie pieniądze i najwyżej sklasyfikowanych przeciwników. Dlatego jak widzę szansę, tak jak w przypadku Conora, to naciskam na to.”

Conor twierdził że nie będzie można mówić w tym roku o tym że jest nie aktywny w klatce. Dustin powiedział o tym:

„To zależy tylko od tego, co zamierza UFC i kiedy Conor chce się bić. W podejmowaniu tych decyzji bierze udział wiele czynników. Ale jak najbardziej jestem otwarty na starcie. Moemy to zrobić w kategorii półśredniej, średniej, a nawet w boksie. Nie dbam o to, chę tylko największych walk i to zdecydowanie jedna z nich.”

Panowie mierzyli się już ze sobą i wtedy Irlandczyk znokautował rywala w pierwszej rundzie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.