Kontakt:

„Mam nadzieję, że dojdzie do tego starcia” – Mike Winkeljohn o Jonie Jonesie w kategorii ciężkiej i trylogii z Danielem Cormierem.

Mike Winkeljohn

Jeden z najbardziej znanych trenerów na świecie – Mike Winkeljohn powiedział o tym, jakoby Jon Jones (25-1) mógł zawalczyć w kategorii ciężkiej po wyczyszczeniu niższej dywizji.

Nie ma co ukrywać poza ostatnimi dwoma starciami, które były całkiem kontrowersyjne przez lata Jon Jones dominował w dywizji do 93 kilogramów. W rozmowie z Bj-em Pennem (16-14) Mike powiedział, że to najwyższy czas żeby Jones sprawdził się w wyższej kategorii wagowej. Winkeljohn powiedział:

„Chciałbym, żeby Jon robił to co motywuje. Kiedy tak się dzieje, trenuje na najwyższym poziomie. Zawsze chciałem, żeby dominował kategorię półciężką, a nie próbował walczyć w ciężkiej, natomiast nadszedł wreszcie czas, aby Jon Jones zaczął brać udział w jeszcze większych starciach.”

Mike powiedział o tym, że według niego Jon sporo zdziała w kategorii ciężkiej.

„Jon jak najbardziej może zawalczyć w dywizji ciężkiej i rozwalić wielu występujących tam gości”

Temat, o którym mówi się już od jakiegoś czasu to trylogia z Danielem Cormierem (22-2-1). Trener wypowiedział się w tym temacie następująco:

„Myślę, że Cormier nie będzie chciał stoczyć walki z Jonem Jonesem. (…)
Kiedy ktoś tak dobrze wie jak walczysz, to ciężko zwyciężyć. Mam jednak nadzieję, że się mylę i dojdzie do tej walki.”

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.