Kontakt:

Dricus Du Plessis został wyzwany na pojedynek w kategorii półciężkiej!

dricus-du-plessis-ksw-43

Były mistrz KSW, Dricus Du Plessis (14-2) został wyzwany na pojedynek w organizacji EFC!

Gideon „Juggernaut” Drotschie (7-3) wyzwał na pojedynek Dricusa Du Plessisa, byłego mistrza KSW oraz EFC, w kategorii półśredniej, a także aktualnego mistrza afrykańskiej organizacji, w kategorii średniej.

Gideon w swoim wpisie na instagramie pisze, że to może się wydarzyć, jeśli inny rywal, Zaakir Badat (2-0) nie będzie mógł walczyć. Du Plessis nie omieszkał przyjąć wyzwania, pisząc:

„Więc mamy werbalne wyzwanie od @gdjuggernaut, a ja jestem w 100% gotowy, aby wejść wyżej, do kategorii półciężkiej, jeśli organizacja mnie potrzebuje.”

Gideon ostatnią walkę stoczył w 2018 roku, kiedy to podczas EFC Worldwide 72 pokonał Jenaida Ebanks’a (2-5). Wcześniej dwukrotnie przegrywał z zawodnikami o nazwiskach: Dalcha Lungiambula (10-2), Warren Allison (7-5). Ten pierwszy dziś jest zawodnikiem UFC.

Du Plessis po utracie pasa na rzecz Roberto Soldicia (17-3), odbił się dwoma zwycięstwami. Pierwsze miało miejsce na KSW 50 w Londynie nad Jolitonem Santosem Lutterbachem (34-8-0-1), a drugie podczas EFC Worldwide 83, kiedy to Afrykaner obronił mistrzowski pas w kategorii średniej przeciwko Brendanowi Lesarowi (3-1).

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.