Kontakt:

Conor McGregor możliwym rywalem dla Tony’ego Fergusona na UFC 249!

Conor McGregor na UFC 246.

Conor McGregor (22-4) vs Tony Ferguson (25-3) na UFC 249!?

Jakiś czas temu mówiło się o tym, jakoby Khabib Nurmagomedov (28-0) wypadł z walki z Tonym Fergusonem (25-3). Wczoraj natomiast Ariel Helwani zapytał na twitterze, czy chcieliby walki Tony’ego Fergusona z Justinem Gaethje (21-2), czy jednak woleliby poczekać na walkę z Khabibem:


W odpowiedzi do postu trener Conora McGregora napisał:

„Może jest trzecia opcja…”

Walka Conora z Tonym już od jakiegoś czasu jest oczekiwana. Była ona przedstawiona m.in w UFC 3 jako walka bardzo ciekawa rankingowo i mimo, że minęły od tego już 2 lata walka to wciąż jest sensowna i potwornie ciekawa, choćby przez styl walczenia obydwu.

Tony Ferguson w ostatnich walkach pokonywał Kevina Lee (18-6) przez poddanie, a także zmuszał lekarzy do przerwania jego starć z Anthonym Pettisem (22-10) oraz z Donaldem Cerrone (36-14-1) rozcinając potwornie rywali, a to i tak tylko trzy ostatnie nazwiska z passy dwunastu wygranych, a mimo to i tak Tony nie miał okazji jeszcze walczyć o pas regularny.

Conor McGregor za to wrócił ostatnio po porażce z Khabibem Nurmagomedovem rozbijając bardzo szybko i widowiskowo Donalda Cerrone.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.