Kontakt:

Jon Jones vs Jan Błachowicz? – kolega Reyesa nie pozostawia wątpliwości

Jan-Błachowicz

Opcje są dwie: albo Jon Jones zmierzy się w kolejnej walce zmierzy się z Janem Błachowiczem, al bo jego rywalem w rewanżowym starciu będzie Dominick Reyes. Zdaniem klubowego kolegi Dewastatora to Polak jest bliżej walki o pas.

Po wygranej Jana Błachowicza z Coreyem Andersonem wydawało się, że pojedynek o pas ,,Cieszyńskiego Księcia” pozostaje formalnością. Sytuację komplikuje jednak Dominick Reyes. Zawodnik ten w kontrowersyjnych okolicznościach uległ Bonesowi, stąd pojawiły się głosy, że rewanż tych fighterów jest nieunikniony, i dojdzie do niego w kolejnej walce.  Innego zdania jest Sam Alvey – klubowy kolega Reyesa.Według jego informacji na walkę z Błachowiczem nalega sam mistrz:

– Trenuję z Reyesem, ale nie uważam, że Dominick dostanie teraz rewanż z Jonesem. On chce walczyć z Janem Błachowiczem i to Polak dostanie walkę o pas. Reyes podejmie Corey’a Andersona. Co prawda, Core’y nie chce walczyć z Dominickiem, ale nie będzie miał wyboru. A po wygranej nad Andersonem, Dominick dostanie rewnaż z Jonesem. Uważam, że Dominick pokonał Jonesa w pierwszej walce i powinien dostać natychmiastowy rewanż, ale informacje z UFC wskazują, że będzie zupełnie inaczej – twierdzi Alvey.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.