Kontakt:

Menedżer potwierdza – Różal ponowie będzie walczyć!

Marcin Różalski

Artur Ostaszewski w jednym z ostatnich wywiadów zapewnił, że były mistrz federacji KSW powróci do zawodowych walk prawdopodobnie w drugiej połowie tego roku!

– Potwierdzam, Różal wróci, chyba że wydarzy się jakiś kataklizm. Rywala wprawdzie jeszcze nie znamy, ale wiemy, z jakiego kręgu zawodników zostanie on wybrany. Wiemy też gdzie, dla kogo i w jakiej formule. Na ten moment nie mogę powiedzieć więcej. Powrót raczej nie odbędzie się w pierwszej połowie roku – stwierdził menadżer Marcina Rózalskiego

Ostatni raz w formule mma Różal zawalczył podczas gali KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wówczas ,,Płocki Barbarzyńca” zdobył pas mistrza w królewskiej kategorii, nokautując Fernando Rodrigueza jr. Ostatnią zawodową walką zawodnika było starcie z Peterem Grahamem pod szyldem organizacji DSF Kickboxing Challenge.

Obecnie wiele mówi się o walce utytułowanego Rózala na gołe pięści w organizacji Wotore. Zaciekawienie kibiców wzbudzają także zajawki z treningów fightera z Płocka, które mogą wskazywać na przygotowania do walki w tej formule.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.