Kontakt:

Krzysztof Jotko vs Eryk Anders podczas UFC w Portland!

anders-jotko

Organizacja UFC poinformowała, że rywalem Krzysztofa Jotko, który już od jakiegoś czasu widniał na karcie walk gali w Portland, będzie Eryk Anders.

Podczas gali UFC on ESPN+ 30 w Portland w stanie Oregon będziemy świadkami starcia Krzysztofa Jotko z Erykiem Andersem. Gala odbędzie się 11 kwietnia 2020. W walce wieczoru Alistair Overeem (45-18-0-1) podejmie Walta Harrisa (13-7-0-1).

Eryk Anders to 32 letni Amerykanin z rekordem (13-4). Swoją przygodę z największą organizacją na świecie rozpoczął w roku 2017, wkraczając do niej jako niepokonany zawodnik z ośmioma wiktoriami na koncie. Z kibicami amerykańskiego giganta przywitał się dość efektownie, nokautując w pierwszej walce Rafaela Natala (21-9-1) oraz zwyciężając przez jednogłośną decyzję niepokonanego wówczas Markusa Pereza (12-3). Następnie przyszła przegrana z legendarnym Lyoto Machidą (26-9) i kolejne zwycięstwo Eryka, tym razem przeciwko Timowi Williamsowi (15-5). Pod koniec 2018 roku popularny Ya Boy rozpoczął najgorszą passę w swoim życiu, bo zanotował trzy porażki z rzędu kolejno z byłym pretendentem do pasa kategorii półciężkiej – Thiago Marretą Santosem (21-7), Eliasem Theodorou (17-3) oraz byłym rywalem Michała Oleksiejczuka, Khalilem Rountree (8-4-0-1). Pomimo fatalnej passy Eryk otrzymał od organizacji walkę ostatniej szansy, którą skrzętnie wykorzystał odprawiając przez nokaut Viniciusa Moreirę (9-4) oraz ostatnio Geralda Meerschaerta (30-12).

Zapraszamy także to zobaczenia zapowiedzi swojego występu przez Krzysztofa Jotko.

Krzysztof Jotko ogłosił swój występ na UFC on ESPN+ 30 w Portland!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.