Kontakt:

Makhmud Muradov vs Karl Roberson podczas UFC 249!

MakhmudMuradovHero

Makhmud Muradov, 30 letni Uzbek trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego w Ankos MMA Poznań poznał swojego najbliższego przeciwnika, z którym zmierzy się na hitowej gali UFC 249 Nurmagomedov vs Ferguson, która odbędzie się 18 kwietnia w Nowym Jorku. Rywalem Uzbeka został Karl Roberson.

Makhmud Muradov to 30 letni zawodnik pochodzący z Uzbekistanu. Swoją karierę w większości spędził w organizacji XFN, a dwa ostatnie pojedynki przed podpisaniem kontraktu z UFC stoczył dla czeskiego Oktagonu. Do organizacji UFC wszedł szturmem, bo wziął dwie walki na zastępstwo, ale co jeszcze bardziej godne podziwu, obie wygrał! Pierwszą ze znanym z występów dla PLMMA i FEN Alessio Di Chirico (12-4) przez jednogłośną decyzję sędziów, drugą z Trevorem Smithem (15-10).

Karl Roberson to Amerykanin szczycący się rekordem (9-2), który dla UFC stoczył sześć walk, z czego cztery wygrał. Obecnie płynie na fali dwóch zwycięstw z rzędu, acz przed nią mierzył się z Gloverem Teixeirą (30-7) i przegrał przez poddanie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.