Kontakt:

Kamil Oniszczuk podpisał kontrakt z ACA

Kamil Oniszczuk

Niepokonany w zawodowych startach Kamil Oniszczuk, zawodnik Ankos MMA Poznań, podpisał kontrakt z rosyjską organizacją ACA i już wkrótce powróci do klatki!

Kamil Oniszczuk to kolejny mocny zawodnik w składzie zakontraktowanych przez rosyjską organizację zawodników z Polski. Niedawno ACA podpisała kontrakt z Bartoszem Leśko z Gdyni, a Włodarze zapowiadają, że to nie koniec ogłoszeń w tym roku.

Cieszę się, że tak utalentowany zawodnik jakim jest Kamil Oniszczuk już wkrótce powróci do klatki. To świetny, młody zawodnik, który odnajduje się w różnych płaszczyznach walki. Jak sam mówi jego największym atutem są mocne kopnięcia, ale w ostatniej walce z doświadczonym rywalem z Brazylii Kamil udowodnił, że świetnie radzi sobie też w parterze. Nie ustajemy w poszukiwaniu kolejnych talentów MMA, mocnych zawodników, których fani chcą oglądać w klatce. Pracujemy już bardzo intensywnie nad galą ACA 108, która odbędzie się w Polsce i obiecuję, że mocnych nazwisk i ciekawych zestawień nie zabraknie mówi Baysangur Edelbiev.

Kamil Oniszczuk to niepokonany zawodnik kategorii półśredniej. Wojownik z klubu Ankos MMA Poznań ma na swoim koncie siedem walk zawodowych. Ostatnie cztery walki Kamil stoczył w klatce Babilon MMA.

Niedawno organizacja głosiła, że do Polski powróci 24 kwietnia. Czy zobaczymy Kamila Oniszczuka na karcie ACA 108?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.