Kontakt:

Seweryn Kirschhiebel zastąpi Marcina Sianosa na gali FEN 27!

FC_KIRSCHHIEBEL-KORNILOV

Zawodnik bydgoskiego klubu XYZ Fight Academy Seweryn Kirschhiebel (2-2-0) zastąpi Marcina Sianosa (4-4-0), który na ostatniej prostej przed galą Fight Exclusive Night 27 odniósł kontuzję, wykluczającą go z występu naprzeciwko Kirilla Kornilova (2-0-0).

2 dni przed galą Fight Exclusive Night 27, organizacja poinformowała, że Marcin Sianos nie wystąpi w starciu z Kirillem Kornilovem z powodu kontuzji. W miejsce Krewkiego Polaka wskoczył Bydgoszczanin z XYZ Fight Academy Bydgoszcz Seweryn Kirschheibel.

Seweryn Kirschheibel w swojej zawodowej karierze stoczył 4 pojedynki, które przełożyły się na bilans (2-2). Łupem Bydgoszczanina padali kolejno; W 2012 roku – Patryk Kania (1-3-1) przez ciosy podczas gali Fighters Arena 4 oraz Michał Wojdat (0-1-0) przez duszenie zza pleców podczas Thunderstrike Fight League 6 w 2015 roku. Polak stoczył również bój ze znanym z występów z UFC Michałem Oleksiejczukiem (14-3-0-1). Ponadto dwukrotnie zwyciężał w mistrzostwach Wojska Polskiego w bliskim kontakcie (2018,2019) oraz jest mistrzem Polski służb mundurowych w mma. Warto wspomnieć też, że Seweryn w odróżnieniu do Kornilova jest zawodnikiem kategorii półciężkiej (-93kg).

Kirill Kornilov (14-3-0 K-1) to doświadczony kickbokser, który stoczył 3 walki pod szyldem największej, kickbokserskiej organizacji na świecie – Glory. Rosjanin przebojem wdarł się do świadomości polskich kibiców mma w spektakularny sposób nokautując byłego mistrza KSW Fernando Rodriguesa (12-6-0) podczas gali S-70 w Rosji, rozbudzając tym samym zbiorową wyobraźnię co do jego przyszłych osiągnięć. 14 grudnia 2019 roku stoczył drugą, również wygraną walkę, w której znokautował Konstantina Andreitseva (14-12-0).

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.