Kontakt:

Nawiązujemy współpracę z Carpathian Warriors!

17523387_150234068836761_8272235322722423386_n

Polishfighters nawiązuje współpracę z młodą federacją o dużym potencjale-Carpathian Warriors, a efekty pracy będzie można śledzić na bieżąco,

Rok 2020 ma być dla PolishFighters czymś więcej niż poprzednie lata. Mamy w głowie wiele pomysłów jak działać i jak udoskonalać ten projekt. Pierwszym krokiem poczynionym przez jest nawiązanie współpracy z organizacją z Karpat.

Część z was pewnie będzie się zastanawiać czym tak naprawdę jest Carpathian Warriors. Jest więc to federacja promująca MMA na wspomnianym wcześniej regionie.Ten projekt powstał w 2014 roku,aby zrzeszyć regionalne kluby i zawodników.Po wynikach jakie robią możemy stwierdzić,że udaje im się to bardzo dobrze.

Mimo tego,że nie są długo na rynku, to już nawiązali współprace międzynarodowe. Między innymi z Czechami,Rosją czy odległymi Chinami, w których MMA ostatnio znakomicie się rozwija.

W grudniu odbyła się 7 edycja gali Carpathian Warriors, której podtytuł brzmiał „Młode wilki” i był to kolejny sukces.Podczas tego eventu mogliśmy zobaczyć m.in. „perłę” organizacji-Karolinę Sobek czy Tomasza Kolcuna.Doszło tam też do arcyciekawego pojedynku na zasadach ADCC gdzie wspomniany „Szajba” zmierzył się z mocnym Adamem Tomasikiem (4-0 MMA). Tomasik zwyciężył w tej walce przez poddanie już w 1 rundzie.

Liczymy,że rok 2020 będzie jeszcze lepszy od poprzedniego dla organizacji. Z tego miejsca zapraszamy do śledzenia federacji oraz naszego portalu oraz polecamy wyczekiwać efektów współpracy.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.