Kontakt:

Szymon Kołecki vs Łukasz Jurkowski – mistrz olimpijski gotowy do walki!

szymon-kolecki-i-mariusz-pudzianowski[1]

Szymon Kołecki wyraził chęć stoczenia walki z Łukaszem Jurkowskim. Możliwe więc, że starcie mistrza olimpijskiego doświadczonym fighterem możeodbyć się na gali KSW 53  Łodzi. Wszystko to za sprawą akcji Kołecki vs Juras. 

Po tym jak Szymon Kołecki efektownie znokautował Damiana Janikowskiego kibice zaczęli spekulować na walką byłego ciężarowca z Łukaszem Jurkowskim. Polscy fani zorganizowali nawet akcję w social mediach, do której pozytywnie odniósł się komentator Polsatu Sport. Jurkowski zaznaczył, że starcie z Kołeckim to byłby dla niego zaszczyt  i jest gotów sprosta temu wyzwaniu. Wczoraj na tent temat wypowiedział się także sam Szymon Kołecki

-To by była walka z rywalem, z którym biłbym się z przykrością, bo go lubię. (…) Ale ta walka ma potencjał i jeśli kibice nacisną to myślę, że organizację KSW stać pod względem organizacyjnym i finansowym na to, aby takie moje zniechęcenie związane z walką ze znajomym przełamać – stwierdził Kołecki.

– Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – organizacyjnie, treningowo, startowo i zdrowotnie –  to dopuszczam jeszcze możliwość dodatkowego kontraktu na jakąś jedną, może dwie walki, ale myślę, że w 2021 rok to będzie moment, kiedy te poważne wyzwania sportowe trzeba będzie powoli kończyć – dodaje zawodnik.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.