Kontakt:

Conor McGregor powróci na dobre? Ambitne plany Irlandczyka na 2020 rok

Conor McGregor

Conor McGregor (21-4) może w kolejnym roku stoczyć aż 3 pojedynki podkreśla Ariel Helwani. Zdaniem dziennikarz ESPN, powołującego się na informacje ze sztabu Notoriousa, plan treningowy byłego mistrza zakłada 3 stary w 2020 roku. Warto podkreślić, że wówczas byłby to pierwszy, tak regularny pod względem walk rok dla McGregora od 3 lat!

Niedawno federacja UFC oficjalnie poinformowała o powrocie do klatki Conora McGregora, który na UFC 246 zmierzy się z Donaldem Cerrone. Jak twierdzi Ariel Helwani plany Irlandczyka są ambitne i nie kończą się na walce z Kowbojem.  

Conor opracował plan, wg którego w 2020 roku będzie chciał stoczyć trzy pojedynki. Nie robił czegoś takiego od trzech lat, więc jest to ambitny plan. Ale wierzy, że kiedy pozostaje aktywny i kiedy nic go nie rozprasza, to może ten cel osiągnąć bez problemów. Jest bardzo skupiony na tym. Ludzie mówią, że od bardzo dawna nie widzieli go tak zdeterminowanego. Często słyszysz to w czasie przygotowań do walki – chodzenie wcześniej spać, wstawanie wcześniejszą porą. Conor chce udowodnić wszystkim, którzy myślą, że jest skończony, że się mylą. Chce walczyć 18 stycznia, ale chciał wystąpić już w grudniu, jednak nie było ku temu możliwości. Chce walczyć na początku roku, potem chce wystąpić wiosną, możliwe że z Jorge Masvidalem czy Natem Diazem- stwierdził Helwani w rozmowie ze Sports Center.

Ostatni raz Conor McGregor walczył w październiku 2018 roku. W walce wieczoru gali UFC 229 Irlandczyk uległ Khabibowi Nurmagomedowowi.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.