Kontakt:

Były mistrz DSF zadebiutuje na bokserskim ringu

pobrane[1]

Zwycięzca 3 turniejów o Puchar Świata oraz medalista Mistrzostw Świata i Europy w kickboxingu Jan Lodzik rozpoczyna zawodową karierę bokserską. popularny Iron  zadebiutuje 30 listopada na gali Babilon Promotion w Raszynie, gdzie spotka się z Kristianem Nguyenem.

Kocham sporty walki i jestem gotowy na każde wyzwanie. W kickboxingu byłem Wicemistrzem Europy na zasadach K-1 i brązowym medalistą Mistrzostw Świata w lowkicku. Ponadto 3 razy zdobyłem Puchar Świata, sześciokrotnie wygrywałem Mistrzostwa Polski, byłem także zawodowym mistrzem organizacji DSF Kickboxing Challenge. Za miesiąc zadebiutuję w profesjonalnym boksie, a mam nadzieję, że wkrótce stoczę także pierwszy pojedynek w MMA – mówi pochodzący z podwarszawskiego Legionowa Jan Lodzik.

Lodzik to także były mistrz organziacji DSF Kickboxing Challenge, jednak pewnie czuje się także w walce na pięści

Uważam, że mam mocną bazę jeśli chodzi o pięściarstwo, a 70 procent pracy na moich treningach ma ścisły związek z boksowaniem. To znacznie więcej niż stricte kopania pod kickboxing. Jestem przekonany, że mogę boksować z krajową czołówką. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w grudniu stoczę drugą walkę – dodaje pewny siebie Lodzik.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.