Kontakt:

MB Boxing Night 6 zawita pod koniec listopada do Dąbrowy Górniczej

EF9miVFWkAMV4As

MB Boxing Night 6: wielki powrót grupy MB Promotions w Dąbrowie Górniczej! Już 23 listopada w Hali widowiskowo-sportowej Centrum, pojawią się najlepsi polscy pięściarze – Robert Parzęczewski, Damian Jonak, Łukasz Wierzbicki, Patryk Szymański czy Kamil Łaszczyk. 

 

Najbardziej efektowna grupa bokserska w naszym kraju rozgrzeje fanów boksu po raz szósty! Grupa MB Promotions dowodzona przez Mateusza Borka poprzednimi niezwykle udanymi wydarzeniami zapracowała sobie na zaufanie kibiców sportów walki w Polsce.

 

MB Boxing Night 6 zawodnicy
W ringu nie mogło zabraknąć wielkiej nadziei polskiego boksu – Roberta Parzęczewskiego. Pięściarz z Częstochowy aktualnie znajduje się na fali piętnastu zwycięstw z rzędu i zajmuje czołowe lokaty w światowych rankingach. Kolejne wygrana z wymagającym przeciwnikiem z pewnością może przybliżyć popularnego „Araba” do walki o wymarzony pas mistrza świata.

Do ringu powróci także Damian Jonak. To doświadczony pięściarz, posiadacz jednego z najlepszych rekordów w Polsce. 36-latek z Tarnowskich Gór liczy na mocnego rywala. A jeśli walczy na gali grupy MB Promotions, to może być pewny, że takie żądania zostaną spełnione.

O być może 20 zawodową wygraną w Dąbrowie Górniczej powalczy Łukasz Wierzbicki. Podopieczny Gusa Currena robi spore postępy z walki na walkę, ale poprzeczka z każdym kolejnym występem idzie w górę.

Na gali w Dąbrowie Górniczej zobaczymy również Patryka Szymańskiego. Ostatnią walką młodego pięściarza żył cały pięściarski świat. Każdy kibic zapamięta do końca życia dziesięć knockdownów w pięć rund z Robertem Talarkiem na poprzedniej edycji MB Boxing Night.

W karcie walk Mateusz Borek nie mógł zapomnieć również o nowych twarzach! Drugą szansę w swojej sportowej karierze otrzymał Kamil Łaszczyk. Popularny „Szczurek” będzie mógł udowodnić, że jest gotowy do gry o najważniejsze pasy mistrzowskie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.