Kontakt:

Czy rewanż Gamrota z Tononem w One Championship jest możliwy?

PUEktkqTURBXy81OWFhMDZiMDI0NTA3YWU2NWI3NTQ0YzRjZjFhMGJmZi5qcGVnkZMFzQF6zNg[1]

Mateusz Gamrot zakończył swój udział na mistrzostwach świata w grapplingu już w pierwszej rundzie. Czy jest możliwy rewanż między Gamerem, a jego pogromcą Garrym Tononem w formule mma?

Przed rozpoczęciem mistrzostw wiele mówiło się o konflikcie między Mateuszem Gamrotem, a włodarzami federacji KSW. Poznaniak dość niespodziewanie zdecydował się zwakować pasy mistrzowskie w kategorii lekkiej i piórkowej, po czym ogłosił, że nie zamierza dalej walczyć w KSW.

Bardzo ciekawą alternatywą dla Gamrota mogłaby być zatem rewanżowa walka z Garrym Tononem w formule mma. Amerykanin również startuje w w tej dyscyplinie w szeregach organizacji One Championship. Co więcej Tonon podobnie, jak Gamrot jest niepokonany w mma, legitymując się rekordem 5-0.

W tej chwili próżno szukać rozejmu na linii Gamer-KSW. Z pewnością ewentualny powrót odbiłby się negatywnie na wizerunku Mateusza Gamrota, który wyraźnie zaznaczył , że nie zamierza walczyć dla polskiego giganta. Z kolei kiepski występ na ADCC 2019 znacznie ograniczył także szansę Polaka na występy w UFC. Warto również przypomnieć, że w swojej ostatniej walce Gamer zdominował Klebera Koike Erbsta, który niedawno podpisał kontrakt właśnie z tą organizacją.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.