Kontakt:

ACA powraca do Warszawy! Kolejna gala już w listopadzie

FB_IMG_1569415460238[1]

Gala ACA 101 odbędzie się 15 listopada w warszawskiej hali EXPO XXI. W klatce zobaczymy czołowych polskich fighterów m.in. Daniela Omielańczuka, Aslambeka Saidova oraz Piotra Strusa.

 Daniel Omielańczuk (22-9-1) skrzyżuje rękawice z osiem lat młodszym Denisem Smoldarevem (13-5), a starcie to może wyłonić pretendenta do tytułu w królewskiej dywizji. Estończyk nie ma szczęścia do polskich „ciężkich”. W przeszłości przegrywał pojedynki z Michałem Andryszakiem i Marcinem Tyburą.

Swoją pozycję w rankingach ACA umacnia też olsztyński zawodnik, Aslambek Saidov (23-5), który nie przegrał żadnej walki od 2017 roku. W listopadzie rywalem Saidova będzie Brazylijczyk, Elias Silvério (16-4-1). Swojego przeciwnika poznał również warszawski zawodnik Piotr Strus (14-5-2). Polak przed własną publicznością podejmie Vitaliya Nemchinova (10-1), który ma na swoim koncie aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Rosjanin pierwszą porażkę do swojego rekordu dopisał o podczas czerwcowej gali w Łodzi, ulegając niepokonanemu dotychczas Brazylijczykowi Rodolfo Vieirze. Jak pamiętamy, Vieira w swojej ostatniej walce, podczas gali UFC Montevideo,  pokonała Oskara Piechotę.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.