Kontakt:

Sławomir Rawiński vs. Dominik Dąbrowski na ARMIA FIGHT NIGHT 7

69236922_2381410528640492_6467624632085118976_n

Poprzednie edycyje Armia Fight Night pokazały, że zawodnicy kategorii ciężkiej potrafią dawać emocje na najwyższym poziomie. Zatem nie mogło zabraknąć pojedynku w tej dywizji także podczas siódmej wydarzenia.

Do klatki organizacji AFN po raz drugi wejdzie były strongman Sławomir Rawiński (1-1, 1 KO).
36-letni zawodnik podczas piątej edycji wspólnie z Michałem Szczerbatym rozgrzali publiczność do czerwoności. Ostatecznie po pełnym dramaturgii i zwrotów akcji pojedynku to właśnie Rawiński okazał się zawodnikiem lepszym kończąc rywalizację w drugiej odsłonie. Napędzony zwycięstwem nie może doczekać się występu w Lublinie.

Jego rywalem będzie debiutujący w MMA Dominik Dąbrowski, który przez wielu fanów może być kojarzony z występu w serialu telewizyjnym Lombard. Życie pod zastaw, czy z udziału w produkcji filmowej Patryka Vegi „Plagi Breslau”.

Dąbrowski jednak całe życie związany jest nie z aktorstwem, a przede wszystkim ze sportem i mundurem!

Nowy nabytek organizacji do 2017 roku czynnie trenował futbol amerykański, w tej dyscyplinie rozegrał nawet kilka spotkań w reprezentacji Polski!
Dąbrowski, który pochodzi z rodziny wojskowej, sam służył kilkanaście lat w policji i za tamtych czasów stoczył nawet walkę na zasadach K-1 podczas gali Battle Of Warriors w Krakowie.
Ten ambitny zawodnik, pomimo niemałej popularności oraz wielu propozycji z innych organizacji, zdecydował się iść drogą prawdziwego sportu i zmierzyć z bardziej doświadczonym zawodnikiem.

 

źródło: Materiały prasowe ARMIA FIGHT NIGHT

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.