Kontakt:

Doświadczony Słowak nowym nabytkiem KSW!!!

maxresdefault

Doskonale znany w Europie zawodnik wagi piórkowej Ivan Buchinger (36-6) wzmocni polską organizację KSW, w której zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Informacja została podana podczas rozmowy współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego z portalem  Sporty-Walki.org.

„No tak, możemy spodziewać się go na nadchodzących galach. Jest to rynek czeski-słowacki, o którym mówiłem i nam się wręcz objawił przez tą ilość na Oktogonie i na innych galach. Ciężko będąc tak blisko i będąc sąsiadami, żebyśmy sobie odpuścili. To by była taka niepotrzebna z naszej strony, przynajmniej ja tak uważam – korzyść biznesowa, czy taka możliwość biznesowa, której byśmy nie wykorzystali. Tak jak Bałkany są w naszym zainteresowaniu, co nie jest już żadną tajemnicą, to tak nasi południowi sąsiedzi, a jak nasi południowi sąsiedzi to zawodnicy, którzy reprezentują tamte rejony.”

 

Słowak jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem MMA, w swojej karierze stoczył dotychczas 42 walki z czego 36 wygrał. Był on mistrzem wagi piórkowej w rosyjskiej organizacji M-1 Global oraz angielskiej Cage Warriors. 33-letni Buchinger przed pojedynkiem na KSW stoczy jeszcze jedną walkę, która odbędzie się 26 października na gali Cage Fighting 7, a jego przeciwnikiem będzie Abdysalam Kubanychiev.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.