Kontakt:

Fani odwracają się od McGregora

Conor-McGregor

Conor McGregor do niedawna postrzegany był jako ikona irlandzkiego sportu i ulubieniec tamtejszych kibiców. W ostatnim czasie Notorius traci jednak coraz więcej fanów, którzy w różny sposób wyrażają swoją dezaprobatę wobec zachowań Irlandczyka. Symbolem tego stał się gest jednego z rodaków Conora, który postanowił pozbyć się whyskey promowanej przez zawodnika.

McGregor nie może zaliczyć ostatniego roku do udanych. Oskarżenia o gwałt, a wcześniej pobicie w jednym z pubów i atak na autobus z zawodnikami UFC to tylko niektóre wybryki zawodnika mma. Również w sporcie nie wiedzie się Irlandczykowi. Po porażce z Floydem Meweatherem McGregor uległ Khabibowi Nurmagomedovowi w UFC.

Swój sprzeciw wobec takiego postrzegania Irlandczyków w USA w specyficzny sposób wyraził rodak, a zarazem właściciel jednego z irlandzkich pubów na Florydzie Sean Rice. Barman postanowił wylać cały zapas Proper NoTwelve i zaprzestać sprzedaży trunku. W opublikowanym oświadczeniu Rice przyznał, że nie zamierza pozwolić na to, by jego pub był w jakikolwiek sposób kojarzony z tym zawodnikiem i zachęcił pozostałych barmanów do zrobienia tego samego.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.