Kontakt:

Mistrz świata zwraca się do kibiców – Chcecie zobaczyć moją walkę z Kownackim?

Screenshot_2019-08-05-07-51-40-1

Adam Kownacki jednogłośnie na punkty pokonał Chrisa Arreolę, dzięki czemu zdobył pas IBM Intercontinental wadze ciężkiej. Po swojej walce Polak zwrócił się do Deontaya Wider – mistrza świata WBC, rzucając mu wyzwanie. Co na to Bronze Bomber?

Deontay Wilder na żywo miał okazję oglądać występ Adama Kownackiego. Po ogłoszeniu decyzji Polka zwrócił się do obecnego mistrza słowami ,,Idę po Ciebie Deontay”, a ten z uśmiechem na twarzy ,,przybił piątkę” z Polakiem.

Panowie dyskutowali o obecnej sytuacji w wadze ciężkiej i możliwej konfrontacji. Wilder w listopadzie zmierzy się z Luisem Ortizem, a następny w kolejce do walki z mistrzem jest Tyson Fury. Polak nie zdradził swoich dalszych planów, ale w każdej wypowiedzi zaznaczał, że priorytetem jest walka o pas.

Po zakończeniu spotkania, za pośrednictwem serwisu Twitter, Wider zwrócił się do fanów z pytaniem o walkę z Adamem Kownackim. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Ci z dużym optymizmem odnieśli się do takiej możliwości. Niemniej jednak walka Wilder vs Kownacki, zdaniem ekspertów może się odbyć najszybciej po koniec przyszłego roku.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.