Kontakt:

Johnny Walker zachęca do walki Francisa Ngannou!

walker

W wywiadzie dla portalu mmafighting.com Brazylijczyk stwierdził, że jego siła uderzenia jest zbliżona do tej, którą dysponuje Ngannou. Czy może to oznaczać przejście Walkera z kategorii półciężkiej do wyższej dywizji wagowej? 

Aktualny bilans Walkera w zawodowym mma to 17 zwycięstw przy 3 porażkach. Jak dotąd fighter z kraju kawy swoje walki toczył w kategorii półciężkiej, jednak  ostatnia wypowiedź może sugerować kolejne boje w wyższej dywizji.

– Chciałbym zaimponować fanom przez pokonanie Francisa Ngannou. On jest maszyną. Zaimponował ludziom swoją siłą uderzenia i sposobem, w jaki kończy swoje pojedynki. Ludzie boją się z nim walczyć. A ja nie mam przed nim żadnych obaw. Uważam, że mamy taką samą siłę uderzenia. Robiłem testy w UFC Performance Institute. Mam taką samą moc, a nawet większą. Zdecydowanie mogę pokonać Francisa Ngannou – oznajmił Johnny Walker. 

Francis Ngannou to jeden z najsilniej bijących zawodników w UFC. Dotychczas Predator w żadnej ze swoich wygranych walk nie pozwolił przeciwnikowi dotrwać do ostatniego gongu. Z kolei 27-letni Walker zajmuje 10 miejsce w rankingu UFC, a niedawno wyraził również chęć stoczenia kolejnej walki po wyleczeniu kontuzji.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.