Kontakt:

ACA 96 – kolejni Polacy w karcie walk!

ACA

Organizacja ACA oficjalnie potwierdziła kolejne dwie walki z udziałem Polaków. 8 czerwca w Łodzi rękawicę skrzyżują: Łukasz Kopera (8-3) z Łukaszem Rajewskim (8-5) oraz Paweł Pawlak (14-4) z Evgenym Bondarem (8-1)

Dla Łukasza Kopery będzie to debiut w organizacji ACA, a dodatkowo Łodzianin zawalczy przed własną publicznością. W październiku zawodnik stoczył walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej podczas FEN 22, ale w trzeciej rundzie musiał uznać wyższość rywala. Wcześniej aż 6 z 8 zwycięskich walk kończył przed czasem. Rywalem łodzianina będzie zawodnik z Płocka. Dla Łukasza Rajewskiego to nie będzie pierwszy występ w klatce rosyjskiej organizacji. We wrześniu 2016 roku walka „Raju” z Rasulem Yakhyaevem zakończyła się nieumyślnym faulem Rosjanina i wynikiem no-contest.

Na łódzkiej gali MMA nie mogło zabraknąć Pawła Pawlaka (14-4). Warto przypomnieć, że lokalny zawodnik miał już ofertę od organizacji na walkę w 2016 roku, ale ze względu na kontuzję rywala, Emila Różewskiego, pojedynek w Warszawie się nie odbył. W czerwcu w Łodzi „Plastinho” wejdzie w końcu do klatki ACA i stoczy pojedynek w wadze półśredniej z niepokonanym do niedawna Rosjaninem. Evgeny Bondar (8-1) swoją pierwszą zawodową walkę przegrał w styczniu podczas ACA 91. 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.