Kontakt:

Borzęcki podejmie Rybaka w co-main evencie Anaconda Fight League 4!

340960803_940680443641757_5573282153324827810_n

Dawid „BoRZena” Borzęcki zmierzy się z Dawidem Rybakiem w drugim starciu głównym gali Anaconda Fight League 4. Ulubieniec lokalnej publiczności powróci do rywalizacji po nieudanym występie na gali FEN 43. 

Dawid Borzęcki vs Dawid Rybak na Anaconda Fight League 4

Trenujący na co dzień w Anaconda Team Borzęcki to ulubieniec lokalnej publiczności. „Borzena” zaprezentował się na każdej z trzech poprzednich edycji rzgowskiego eventu i nie zabraknie go także podczas czwartej edycji. Podczas AFL 3: Parking Edition 25-latek udanie zadebiutował na zawodowej scenie MMA, pokonując przed czasem Łukasza Grądzkiego. Co ciekawe, podczas tej samej gali swój start zanotował Dawid Rybak, który już w pierwszej rundzie zmusił do poddania się Filipa Danycha – klubowego kolegę Borzęckiego. Czy tym razem zawodnikowi Azja Gym ponownie uda się uciszyć lokalną publiczność? Dowiem się tego już 20 maja!

Anaconda Fight League 4: Piotr Walawski w walce wieczoru!

W głównej walce gali AFL 4 w Rzgowie pojawi się Piotr „Leda” Walawski, który skrzyżuje rękawice z dobrze znanym polskim kibicom Finem – Jussim Halonenem. Ponadto w klatce Anaconda Fight League zobaczymy m.in. Kacpra Lubarskiego, Radosława Czajkę czy Szymona Zastrużnego.

Szczegóły gali Anaconda Fight League 4

KIEDY: 20.05.2023 r.

WALKA WIECZORU: Piotr „Leda” Walawski vs Jussi Halonen

PATRONAT MEDIALNY: Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje redakcja Polish Fighters we współpracy z Adrianem Bolechowiczemktóry będzie relacjonował wydarzenia ze Rzgowa spod samej klatki.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.