Kontakt:

Najman celuje w kolejną walkę. Potencjalny rywal odpowiada: Obrażasz ludzi, do których nie masz podjazdu

Blue White Elegant Art Exhibition Event Facebook Cover (3)

Marcin Najman szykuje się do hitowej konfrontacji z Jackiem Murańskim, do której dojdzie na marcowej gali High League. Mimo to „El Testosteron” nie próżnuje w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. 43-latek przyznał, że jest gotowy, by skrzyżować rękawice z Przemysławem Opalachem.

Dołącz do grupy PRAWDZIWYCH WOJOWNIKÓW. Sprawdź nas na Facebooku!

– Usłyszałem wypowiedzi Marcina na temat sportowców, do których hmm… nie ma podjazdu. I dokładnie o tym powiedziałem. Marcin, obrażasz ludzi, do których nie masz podjazdu, prawdziwych sportowców, takich jak Paweł Fajdek czy Kamil Łaszczyk, a wiemy jak Twoja kariera wyglądała – stwierdził Opalach, który swoimi przemyśleniami postanowił podzielić się na social mediach.

Na odpowiedź Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. „El Testosteron” postanowił wypomnieć oponentowi jego porażki m.in. pojedynek z Geardem Ajetoviciem. Niemniej podsumowując potencjalnych rywali, 43-latek z Częstochowy przyznał, że jedynym rozwiązaniem dla niego na ten moment jest starcie z olsztynianinem.

– Z tej trójki Leszczyk (red. Łaszczyk), Mazgaj (red. Fajdek), Opalach sensownie wygląda tylko opcja z Opalachem. Leszczyki czy Łaszczyk – maciupki, malusieńki to może wyjść jako krasnal ogrodowy. Jedyne co mógłbym z nim zrobić to postać z nim w tym ogródku, ale ile tak można. Fajdek? Nie mam tyle chusteczek, żeby beczeć tyle co on – stwierdził Najman.

Nieco inaczej częstochowianin odniósł się do perspektywy pojedynku z byłym mistrzem IBF International i WBC Baltic.

– Gabarytowo by się to zgadzało. Jeśli znajdzie się organizacja, która byłaby zainteresowana, żeby taki pojedynek zorganizować, ja podejmę rękawicę, ale tylko w MMA – ocenił freak fighter.

Swoją gotowość do walki z wyraził również Przemysław Opalach.

– Jak to stwierdził kiedyś Andrzej Gołota, gdy ktoś zaprasza mnie do tańca to ja nie odmawiam. Zróbmy to! Szanuję Marcina jako organizatora, ale najwyższy czas, żeby ktoś nauczył go szacunku do sportowców – zakończył 36-letni olsztynianin.

Przemysław Opalach – były zawodowy bokser, mistrz IBF International i WBC Baltic, mistrza świata federacji WBF w kategorii superśredniej. Obecnie zawodnik MMA z rekordem 1-1.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.