Kontakt:

Marcin Naruszczka zawalczy z Aleksandarem Ilicem na Brave CF 69

FnUg1mhXEAER5yH
Aleksandar Ilić powróci do oktagonu na gali organizacji Brave po ostatniej walce, którą stoczył w w sierpniu 2022 roku na gali RCC12. Jego rywalem będzie Marcin Naruszczka. Walka ta odbędzie się 18 lutego na gali Barve69 w Belgradzie w limicie umownym do 90kg.

„Joker” to były mistrz federacji Megdan Fighting w wadze półśredniej oraz były mistrz Oktagon MMA w kategorii półciężkiej. Walczył m.in dla Megdan Fight,Oktagon MMA czy KSW.Pas mistrza organizacji Megdan Fighting w kategorii średniej zdobył 22 kwietnia 2017 roku na gali Megdan 1 ,gdzie decyzją sędziów pokonał Marinica Bejranu. Drugim pasem,który zdobył był pas mistrza organizacji Oktagon MMA w wadze półciężkiej pokonując Karlosa Vemolę. Polskiej organizacji znamy jest z występów z KSW,gdzie pokonał Damiana Janikowskiego oraz Adriana Dudka a także przegrał z Cezarym Kęsikiem i Michałem Materlą.

Marcin Naruszczka to były mistrz organizacji Respect FC w wadze półciężkiej i średniej,były mistrz PLMMA w wadze średniej, pretendent do tytułu mistrza FEN w wadze średniej oraz pretendent do tymczasowego mistrz organizacji Oktagon MMA w wadze średniej. Walczył m.in w Respect FC,PLMMA,FEN czy Babilon MMA.

Pierwszy pas mistrza organizacji Respect FC w wadze półciężkiej zdobył 17 września 2011,gdzie w 4 rundzie przez duszenie zza pleców pokonał Manuela Masucha.Pas ten obronił 21 kwietnia 2021 roku  na gali Respect FC 7, gdzie w 1 rundzie przez TKO pokonał Mario Stapela 22wrzreśnia 2022 na Respect 8. W eliminatorze o pas mistrzowski organizacji Respect FC pokonał Abu Azaitara. Drugi pas w federacji Respect FC tym razem w wadze średniej zboczył 13 kwietnia 2013roku pokonując Nicolasa Penzera. Niestety nie udało mu się go obronić.Stracił go na gali Respect FC/Caged – MMA Fighting Series przegrywając na punkty z Nicolasem Penzeremą. Była to ich druga walka.

Kolejny pas który zdobył to pas mistrza PLMMA w wadze średniej pokonując na punkty Nikosa Sokolisa.Pasa tego bronił trzykrotnie.Pierwsza obrona miała miejsce 9 stycznia 2016 roku na gali PLMMA62/AFC6,gdzie na punkty pokonał Krzysztofa Sadeckiego.W drugiej obronie pasa na gali PLMMA 67/MMA Nastula CUP 1 pokonał na punkty Pawła Brandysa. Ostatni obrona miała miejsce 4 listopada 2016 na gali PLMMA 70: Championship,gdzie decyzją sędziów pokonał Matta Horwicha.

Pas stracił na gali PLMMA72, gdzie przegrał w drugiej rundzie przez dyskwalifikacje za nielegalne kopnięcie w parterze z Costello van Stenissem. Podczas gali FEN24 w eliminatorze to walki o pas wagi średniej zremisował z Bartoszem Leśko.W walce o pas na gali FEN40 przegrał z Piotrem Kuberskim.Próbował też zdobyć tymczasowy pas Oktagon MMA ale mu się to nie udało. W tym starciu o tytuł przegrał z Samuelem Kristoficem.

źródło: Twitter
Autor: Dodo
fot. Twitter/Brave CF

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.