Kontakt:

Leandro Barbosa nowym rywalem Kamila Kraski na FEN 44

xsx

Leandro Barbosa (12-5, 3 KO, 1 SUB) podejmie Kamila Kraskę (8-2, 3 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Kamil Dołgowski wypadł z rozpiski z powodów zdrowotnych.

Leandro Barbosa to 33-letni reprezentant Brazylii, który swoje dwie ostatnie walki wygrał. W listopadzie 2022 roku pokonał przez nokaut w 2. rundzie Felipe Boaventurę, w październiku poddał zaś trójkątem rękoma Jesusa Ru. Reprezentant z Kraju Kawy przegrał niejednogłośną decyzją arbitrów z Renato Gomesem, by wcześniej zanotować cztery decyzje na swoją korzyść od 2018 do 2020 roku. W Ostrowie Wielkopolskim Barbosa zadebiutuje w FEN.

Kamil Kraska to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej. Przed rokiem wygrał przez poddanie w 1. rundzie z Tato Primerą, by w czerwcu 2021 roku zwyciężyć po szalonym boju decyzją sędziów Jose Barriosem podczas FEN 35. Wojownik z Ostrowa Wielkopolskiego ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, gdy pokonał już w premierowej odsłonie przez poddanie Szymona Szarpaka. W swojej drugiej walce na FEN, podczas 29. edycji, poddał Piotra Golona. Później dorzucił do swojego dorobku jeszcze dwa triumfy, oba przed czasem. Łukasz Dziudzia przegrał z Kraską przez techniczny nokaut, poddany gilotyną został Paweł Karwowski. Kraska w grudniu 2016 roku został amatorskim mistrzem Polski podczas zawoedów, które odbyły się w Sochaczewie. Przed przejściem na zawodowstwo stoczył 23 pojedynki, z których 20 wygrał.

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.