Kontakt:

Piotr Niedzielski powraca!!! Polak wystąpi na gali Bellatora 18 listopada

Niedzielski

Piotr Niedzielski swoim udanym debiutem w organizacji Bellatora rozbudził nadzieje wielu polskich fanów mieszanych sztuk walki. Nasz rodak ogłosił w mediach społecznościowych, że wystąpi na gali Bellatora 18 listopada w Chicago. Jego rywalem będzie Killys Mota.

Piotr Niedzielski jest czołowym zawodnikiem kategorii piórkowej w Polsce. W swojej karierze stoczył wiele wyśmienitych pojedynków. Obecnie może się pochwalić serią 9 wygranych z rzędu. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze lekkiej. w tym roku podpisał kontrakt z Bellator. Jego debiut odbył się w maju na gali z numerem 280, gdzie wypunktował Pedro Carvalho.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotrek Niedzielski (@niedziela061)

„Chciałbym się podzielić z wam informacją dotyczącą mojej najbliższej walki! ⚔️ Kolejną bitwę dla organizacji BELLATOR MMA stoczę 18 listopada w Chicago 🇺🇸, a moim rywalem będzie solidny Brazylijczyk Killys Mota. 🪓Walkę zakontraktowana jest w limicie 145lbs ⚖️Przede mną kolejne bardzo duże wyzwanie, co bardzo mnie motywuje do jeszcze cięższej pracy! Odliczenie rozpoczęte: 71dni ⏳” – napisał na Instagramie Piotr Niedzielski

Killys Mota w swojej karierze walczył dla BRAVE CF, LFA. Od 2018 roku jest związany z organizacją Bellator, gdzie dał się poznać jako niezwykle groźny zawodnik. W swoim poprzednim występie wypunktował Dana Moreta.

źródło: Instagram

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.