Kontakt:

Były zawodnik ACA rywalem Bartosza Szewczyka na FEN 41

fen 41

Bartosz Szewczyk (4-1, 3 KO, 1 SUB) podejmie Dimitrija Mikutsę (11-6-1, 7 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 41: TAURON Fight Night Mrągowo, która 27 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Bartosz Szewczyk wszystkie swoje walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. W swoim ostatnim występie wygrał przez TKO w 1. rundzie z Sylvinio Brazem. Podczas 32. edycji pokonał w 2. rundzie przez duszenie zza pleców Akhmeda Salomova. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem. W Szczecinie znokautował Michała Piwowarskiego podczas FEN 36. W karierze amatorskiej mierzył się z innym zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszeniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Dimitrij Mikutsa ostatnie trzy walki stoczył pod szyldem ACA. W kwietniu 2021 roku pokonał przez TKO w 1. rundzie Karola Celińskiego. Wcześniej wystąpił pięciokrotnie w M-1 i trzy z tych starć wygrał. W 2019 roku Mikutsa pokonał jednogłośną decyzją sędziów Roberta Lau, wcześniej przez TKO w 3. rundzie rozprawił się z Abylkasymem Yakubovem. Spośród 11 zawodowych zwycięstw Ukrainiec tylko w trzech zwyciężał decyzją arbitrów. Pojedynek w Mrągowie będzie dla niego debiutem w FEN.

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.