Kontakt:

Curtis Blaydes zdradził z kim chciałby się zmierzyć w najbliższym pojedynku! „Zasługuję na walkę o pas!”

Curtis Blaydes

Curtis Blaydes napędzony serią trzech zwycięstw w organizacji UFC celuję w eliminator do pasa! „Razor” to jeden z zawodników z tych zawodników, który można zostać w ścisłej czołówce na dłużej. Amerykański zawodnik ma papiery by walczyć o najwyższe laury, choć póki co szczęście mu nie dopisywało. Czyt. walka z Lewisem. 

Curtis Blaydes w programie „THE MMA HOUR” Ariela Helwaniego powiedział o swoich planach na przyszłość. Curtis powiedział, że nie ma już ochoty bić się z zawodnikami, którzy są niżej od niego w rankingu i celuję w zupełnie co innego. „Razor” na oku ma pojedynek Gane vs. Tuivasa, który niedługo odbędzie się w Paryżu i chciałby zawalczyć ze zwycięzcą w eliminatorze do pasa.

„Nie zamierzam ponownie walczyć z kimś kto jest w rankingu niżej ode mnie. Zrobiłem to dla Aspinalla, ponieważ wiedziałem, że zwycięstwo nad nim będzie uzasadnione, a on był na szóstym miejscu, ale z łatwością mógłby być w pierwszej piątce. To było coś innego. Nie zamierzam już walczyć z kimś, kto jest niżej w rankingu. Chcę zwycięzcę walki Tuivasa vs. Gane. Zasłużyłem na to. Jestem w pierwszej piątce od 2018 roku, odkąd pokonałem Alistaira Overeema” – powiedział Curtis Blaydes

Cały program „THE MMA HOUR” jest dostępny na platformie Youtube i warto obejrzeć:

Źródło: THE MMA HOUR

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.